Bea Natur č.30 Hydratační krém 250 ml

259 Kč
Dostupnost: expedice do 7 dní
Výrobce: Bea Natur
Katalogové číslo: 440234
Bea Natur hydratační krém je přípravek určený k pravidelnému ošetření kůže psích plemen bez srsti (tzv. naháčů). Používá se vždy po koupání, slunění, peelingu nebo depilaci.

Hydratační krém obsahuje Allantoin s regeneračními a zklidňujícími účinky - podporuje nejen hojení pokožky, ale také obnovu kožních buněk a napomáhá léčbě akné. Aloe Vera obsažená v tomto krému má také baktericidní a fungicidní účinky, obsahuje velmi cenné enzymy, aminokyseliny, minerály, vitamíny, rostlinné glykosidy a antrachinony, napomáhá současně s Panthenolem také hojení drobných ranek a popálenin (např. po slunění). Přírodní vosk Shea Butter (přírodní látka z oříšků máslovníku - stromu Butyrospermum Parkii) zjemňuje a zvláčńuje kůži, vyživuje do hloubky a podporuje obnovu tkání. Krém dále obsahuje vitamín E, který hydratuje a zvyšuje pružnost pokožky. Velmi jemná parfemace.

Návod k použití: Přiměřené množství krému naneste na kůži a jemnými krouživými pohyby vetřete do kůže. Používejte pravidelně vždy po koupání, slunění, depilaci nebo peelingu. Pravidelným používáním docílíte zdravou a jemnou kůži Vašeho psa. Obal likvidujte v rámci organizovaného sběru.

Objem: 250 ml

Doprava zdarma

uloženka již od 899 Kč
 

1300+

Výdejních míst
 

734 267 700

podpora každý pracovní den od 8 do 15 hodin