Essential Foods Omega 3 Oil 1 l

4001_es_omega_oil

390 Kč
Dostupnost: skladem - méně než 5 ks
Výrobce: Essential
Katalogové číslo: 7244001
Omega 3 Oil je přírodní doplněk stravy pocházející z norského lososa určený pro psy a kočky.

Essential Omega 3 Oil je za studena lisován. Tato technologie zpracování probíhá za nízkých teplot, zachovávajících přírodní blahodárné vlastnosti lososového oleje, ale zároveň ničí bakterie, které mohou být pro psa nevhodné.

Účinky lososového oleje jsou zdokumentovány v mnoha klinických studiích po celém světě. Nové studie prokázaly pozitivní účinky na kloubní aparát. Lososový olej prokazatelně podporuje a obnovuje kloubní chrupavku. Příjem omega 3 mastných kyselin EPA a DHA látek napomáhá snížit rizikové faktory pro vznik srdečních onemocnění.

Srst a kůže Vašich psů a koček je jedna z nejcitlivějších částí těla, která okamžitě reaguje na změnu stravy. Lososový olej prokazatelně pomáhá při dermatologických problémech, jakými jsou lámavost a vypadávání srsti, matná srst, lupy, vysychání kůže, řídká srst, záněty kůže, svědění kůže, alergické reakce, lysiny, ekzémy, problémy s pigmentací).

Essential lososový olej je vynikající doplněk v období růstu. Štěňata jsou plně závislá na mateřském mléce, které obsahuje omega 3 mastné kyseliny pro vývoj mozku a zrakového aparátu. Přidáváním lososového oleje podpoříte zdravý vývoj těchto orgánů. Jelikož lososový olej výrazně podporuje správný růst a vývoj organismu, doporučujeme tento čistý přírodní doplněk přidávat k jakékoli stravě. Nové studie prokázaly pozitivní vliv i na kloubní aparát.

Dávkování: 5 ml na 10 kg živé váhy psa/kočky

Objem: 1 l

Doprava zdarma

uloženka již od 899 Kč
 

1300+

Výdejních míst
 

734 267 700

podpora každý pracovní den od 8 do 15 hodin