Sheba Delikatesse kapsička tuňák v želé 85 g

16 Kč
Dostupnost: skladem - více než 10 ks
Výrobce: Sheba
Katalogové číslo: 743168
Sheba Delikatesse je kompletní a rozmanité krmivo pro dospělé kočky, které je vytvořené a připravené s ohledem na kočičí touhy. Jemně kousky masa jsou připravené speciálním způsobem aby maso bylo zdravé a podpořilo co největší požitek z jídla. Kapsička je chuťově bohatá, šťavnatá a lákavě voňavá. Receptura poskytuje kočce kompletní dávku potravy, neboť obsahuje všechny důležité živiny pro její zdravý život. Krmivo obsahuje všechny důležité výživné látky, minerální látky a vitamíny v optimálních poměrech pro splnění nutričních požadavků kočičího organismu od jednoho roku.

Krmný návod: Podávejte 1 kapsičku Sheba k jednomu krmení. Individuální potřeby koček mohou být odlišné od doporučené dávky, proto můžete upravit dávky tak, abyste udrželi svou kočku v optimální kondici. Podávejte při pokojové teplotě. Čerstvá pitná voda musí být neustále k dispozici.

Složení: Maso a vedlejší produkty živočišného původu (38%), ryby a vedlejší výrobky z ryb (včetně 4% tuňáka), minerální látky, různé cukry.

Hmotnost: 85 g
Proteiny 8.00 %
Tuk 4.50 %
Vláknina 0.30 %
Popel 1.90 %
Vlhkost 85.00 %

Doprava zdarma

uloženka již od 899 Kč
 

1300+

Výdejních míst
 

734 267 700

podpora každý pracovní den od 8 do 15 hodin