The Company of Animals Náhubek Baskerville Ultra vel.5

419 Kč
Dostupnost: expedice do 7 dní
Výrobce: The Company of Animals
Katalogové číslo: 41257029
Patentovaný náhubek Baskerville Ultra byl navržen k tomu, aby zabránil psímu kousnutí a zároveň byl pro psa pohodlný.

Robustní, ergonomicky tvarovaný náhubek je vyroben z kvalitního plastu. Materiál je pevný, vysoce odolný a zároveň komfortní, poddajný a jemný na dotek. Tři bezpečnostní nylonové pásky zaručí, že náhubek zůstane vždy na správném místě. Rychlé a snadné nasazení náhubku zajistí děrovaný pásek s kovovou přezkou. Poutko na spodní straně umožňuje připnutí na běžně používaný obojek. Odnímatelný horní popruh snadno upevníme pomocí karabinky k pásku v zátylku. Pro extra pohodlí jsou nylonové pásky na bradě a na stranách měkce polstrované neoprenem.
Náhubek umožňuje psovi volné dýchání, očuchávání, příjem vody i potravy. Díky zvolenému materiálu se náhubek snadno udržuje.

Správné určení velikosti:

Náhubek musí být tak velký, aby Váš pes mohl bez problémů otevřít tlamu a dýchat, ale přitom nesmí sklouznout přes nos. Přední konec musí mít vzdálenost 1 cm k čumáku.

Náhubek Baskerville Ultra je tvarovatelný a může být přesně přizpůsoben tvaru čumáku. Vložte náhubek na 4-5 minut do teplé vody o teplotě cca 70-80 °C a vytvarujte náhubek dle potřeby.

Upozornění:

Psi nosí náhubky z různých důvodů, jako je například nevhodné nebo agresivní chování vůči lidem či psům anebo dle legislativních předpisů. Ať je důvod jakýkoliv, důležité je, aby se pes v době nošení náhubku cítil příjemně.

Barva: Černá
Velikost: 5
Vnitřní délka náhubku: 14 cm
Vnitřní obvod náhubku: 38 cm
Vnitřní délka náhubku a popruhu k lícím: 21 cm
Vhodná plemena: Německý ovčák, labrador

Uvedená plemena jsou pouze orientační, vždy je třeba brát ohled na individualitu každého psa.
Náhubek Baskerville Ultra není vhodný pro plemena vyznačující se krátkým čenichem (např. mops, pekinéz, atd.).

Doprava zdarma

uloženka již od 899 Kč
 

1300+

Výdejních míst
 

734 267 700

podpora každý pracovní den od 8 do 15 hodin