Taste of the Wild Rocky Mountain Feline 5.6 kg

850 Kč
Dostupnost: skladem - méně než 5 ks
Výrobce: Taste of the Wild
Katalogové číslo: 724072
Taste of the Wild Rocky Mountain Feline je bezobilninové krmivo v podobě granulí. Nabízí optimální výživu ve všech životních fází. Vysoký podíl bílkovin zajišťuje vitalitu a zdraví všech koček. Krmivo je stavěno na původním životním stylu koček, zohledňuje však a zároveň mění životní styl s pravidelným krmením a méně pohybu.

Mnoho veterinářů vidí podíl obilovin v krmivu jako příčinu zdravotních problémů, vysoký obsah sacharidů může vést k nadváze, cukrovce, zažívacím problémům a jiným onemocněním Rybí moučka z mořských ryb s vysokým obsahem aktivovaných Omega-3-mastných kyselin (DHA, EPA) zajišťuje zdravou kůži a lesklou srst systém podporující trávení. Díky sušenému kořenu čekanky a extraktu juky Schidigera je ve střevní floře vytvořena rovnováha, podporován imunitní systém a posílena obranyschopnost zvířete přirozené antioxidanty. Čerstvé ovoce a zelenina dodávají přírodní antioxidanty a mají velký obsah zinku, vitamínu E a selenu. Omega-6 a Omega-3-mastné kyseliny se doplňují a pomáhají udržet zdravou kůži a lesklou srst.

Krmný návod: Hodnoty doporučených denních dávek uvedených na obalu jsou pouze orientační. Denní krmnou dávku je třeba upravovat v závislosti na věku, velikosti a zdravotním stavu zvířete. Pravidelně sledujte hmotnost své kočky a upravujte podle ní aktuální denní dávku krmiva. Doporučujeme pravidelné preventivní veterinární prohlídky. Kočka musí mít stálý přístup k čisté a čerstvé vodě. Krmivo uchovávejte v suchém a chladném prostředí.

Složení: Pstruh, rybí moučka z mořských ryb, sladké brambory, bramborová bílkovina, řepkový olej, uzený losos, přirozené aroma, cholinchlorid, methionin, taurin, sušený kořen čekanky, rajčata, borůvky, maliny, výtažek Yucca-Schidigera, Enterococcus faecium, Lactobaccilus acidphilus, Lactobacillus casei, Lactobacillus plantarum, Trichoderma longibrachiatum.
Přídatné látky: Zinkprotein, vitamín E, niacin, manganproteinat, kupferproteinat, síran zinečnatý, síran manganatý síran měďnatý, tymián mononitrat (vitamín B1), vitamín A, biotin, jodid draselný, vápník pantothenat, riboflavin (vitamín B2), pyridoxin hydrochlorid (vitamín B6), vitamín B12, oxid manganatý, seleničitan sodný, vitamín D, kyselina listová.

Hmotnost: 5,6 kg
Proteiny 42.00 %
Tuk 18.00 %
Vláknina 3.00 %
Popel 8.50 %
Vlhkost 10.00 %
Vápník 1.90 %
Fosfor 1.20 %
Omega-3 mastné kyseliny 0.30 %
Omega-6 mastné kyseliny 2.80 %
Taurin 0.15 %
Železo 60.00 mg/kg
Mangan 15.00 mg/kg
Jód 1.80 mg/kg
Měď 7.50 mg/kg
Vitamin A 11500.00 mj/kg
Vitamin D3 800.00 mj/kg
Vitamin E 158.00 mg/kg

Doprava zdarma

uloženka již od 899 Kč
 

1300+

Výdejních míst
 

734 267 700

podpora každý pracovní den od 8 do 15 hodin